DLACZEGO RUBEN

dlaczego headline 1

HYDROMASAŻE RUBEN DESIGN.  INSTALACJA KAŻDEGO SYSTEMU DO WSZYSTKICH WANIEN Z OFERTY RUBENa, I DO WANIEN OBCYCH.  KOMPONENTY;  KOLLER – AUSTRIA, SPATECH – BRD.  ANGIELSKI AKRYL  SERWIS W CAŁEJ POLSCE – 2 LATA GWARANCJI. OPIEKA POGWARANCYJNA. AUTOMATYCZNA DEZYNFEKCJA GRATIS  – ZUŻYWA TYLKO 25 L WODY- GWARANCJA  HIGIENY.

dlaczego zdrowie POWERSTREEM

 

POWERSTREEM unikalne rozwiązania zwiększające siłę i intensywność hydromasażu; system wykorzystuje TURBODOŁADOWANIE strumienia wodnego powietrzem z dodatkowej dmuchawy,  (na fotografii strumień POWERSTREEM z dysz bocznych który swoją “gęstością” i intensywnością przesłania świecące diody). Tlen zawarty w strumieniu ma niezwykle korzystny wpływ na regenerację i oczyszczanie tkanki mięśniowej i warstw skóry.

dlaczego zdrowie JETS girl

BODY MASSAGE – masaż całego ciała z wodnych dysze bocznych; rozluźnia i ujędrnia mięśnie kończyn, brzucha, grzbietu, zwiększa elastyczność stawów i ścięgien poprzez rozmasowywanie i wzmacnianie ukrwienia, łagodzi ból i obrzęk, zwalcza cellulit.

MASAŻ SZAMPAŃSKI lub/i POWIETRZNY – oczyszcza tkanki, natlenia skórę, odpręża kręgosłup i mięśnie pleców. System szampański działa również jak klasyczny masaż szampański po zamknięciu dopływu wody do dysz.

HYDROMASAŻ-technika

 

 

NAPĘDY; pompy KOLLER (A), dmuchawy SPATECH (BRD) – 100% niezawodności
•  złączki, dysze KOLLER – 100% szczelności
• indywidualizacja zamówień w/g potrzeb
• wanny;  4,5 mm ICI akryl sanitarny (UK)
gwarancja  koloru, właściwa grubość ścian.
• aluminiowy, indywidualny stelaż
• 2 lata gwarancji, stały serwis w całej Polsce
•  CHROMOTERAPIA; w wannie z pilotem DREAMTIME i zestawami SKY; sterowanie światłem białym i kolorowym (relaksacyjno-terapeutycznym) w całym salonie kąpielowym

ikony-shiatsu

ikony-reflexoterapia

ikony-hydroterapia

ikony-chromoterapia

ikony-aroma

Ruben Design