Kontakt/SERWIS

mapa-2019-www


LISTA AUTORYZOWANYCH SERWISANTÓW RUBEN DESIGN

nazwisko firma adres telefon   adres e-mail
Borzym Tomasz Borzym 16-400 Suwałki, ul. Falka 1/34 603 805 900   biuro@603805900.pl
Freus Grzegorz Faustino 55-120 Oborniki Śląskie, ul.Dębowa 17 601 733 814   gfreus@wp.pl
Fuławka Artur Fuławka łazienki 71-685 Szczecin, ul.Bandurskiego 36 501 705 755   artur@fulawkalazienki.pl
Goralski Bohdan Goralski 80-217 Gdańsk, ul.Kreta 3 A 501 867 798   goralski@hosch.com.pl
Grecman Tomasz Instom 41-500 Chorzów,ul. Piotra 13/2 501 171 542 32 772 00 25 insttom@interia.pl
Gulczyński Robert Hydro-system 61-048 Poznań, ul. Krańcowa 63 501 352 957 61 653 59 30 serwis1965@o2.pl
Kaczmarek Maciej Mitra 50-312 Wrocław, ul.Żeromskiego 60/36 601 572 821   mkaczmarek@vp.pl
Kapuściński Andrzej San-serwis 05-260 Marki , Ul. Kwiatowa 3 602 156 854 22 771 34 75 kapuscinski.csg@wp.pl
Klimkiewicz Jarosław Elserwis 94-056 Łódź, ul.Babickiego 8/182 888 992 991   elserwisjk@op.pl
Krewniak Marek Mareks 32-085 Modlnica,ul. Bursztynowa 16, 601 478 691 12 419 27 06 marek.krewniak@world.pl
Kurkiewicz Zbigniew Woka 20-816 Lublin, ul. Choiny 57 604 835 662   zbigniew.kurkiewicz@gmail.com
Liniczenko Zbigniew Zakład Instalacji wod-kan 71-610 Szczecin, ul.Dubois 46/9 501 144 511 91 422 81 50 jjl@v2.pl
Łukasik Maciej Miwaj 80-177 Gdańsk Jasień, ul. Rycerza Blizbora 17/2 500 245 663   miwaj1@wp.pl
Prokop Janusz Prokop 37-700 Przemyśl, ul. Sarbiewskiego 11 606 831 256    
Rogulski Czesław Hydro-service 01-418 Warszawa ul.Obozowa 63/65 m 22 wysyłki 01-174 Warszawa, ul. Długosza 2/47 507 067 150 22 632 78 72 hydroservice.rogulski@vp.pl
Sieńko Zbigniew Usługi Instal-bud. 35-125 Rzeszów , ul. Lewakowskiego 3/13 602 826 382 17 856 75 20 zokneis@gmail.com
Syty Jan Htm 20-816 Lublin, ul. Choiny 57 wysyłki 20-234 Lublin ul.Mełgiewska 18 606 444 868 81 445 25 06 jan@woka.pl
Szyperski Sławomir Budicom 85-790 Bydgoszcz, ul. Altanowa 28/22 wysyłki 85-790 Bydgoszcz ul. Kadłubka 1/70 505 551 553 52 343 67 78 serwis@budicom.pl
Śliwiński Tomasz   51-520 Wrocław, ul. Wykładowa 46 603 585 899   serwistom@op.pl

 

Ruben Design Sp. z o.o.

ul. Swojczycka 21/41

51-501 Wrocław

NIP 898 20 07194

Adres mailowy: handel@ruben.pl


Dyrektor Produkcji – Antoni Wójcik, tel. 608 387 280

HANDEL; +48 71 372 88 00

tel. 668 125 119 – Kasia

SERWIS; tel. 664 747 162

Poniedziałek – Czwartek; 8.00-16.00,

Piątek 8:00 – 14:00

Godziny pracy biura

Poniedziałek – Czwartek 8:00 – 16:00, Piątek 8:00 – 14:00

 

Ruben Design