Ruben Hydroterapia

AUTOMATYCZNA DEZYNFEKCJA 

ZUŻYWA TYLKO 25 LITRÓW WODY – GWARANCJA  HIGIENY.  SCHEMAT MOŻLIWYCH PRZYŁĄCZY WODY DO DEZYNFEKCJI.Printc – bateria nawannowa, e – bateria naścienna lub wolnostojąca, a – elektrozawór; element wyposażenia systemu hydromasażu, b – zawór kulowy za trójnikiem na przyłączu zimnej wody do baterii ( odcinający wodę w czasie serwisu) NIE ZAPOMNIJ O SITKU FILTRACYJNYM !!!.

…………………………………………………………………………………………….

Dzięki urządzeniom produkowanym przez naszą firmę, mogą Państwo korzystać z dobrodziejstw hydroterapii w zaciszu swojej łazienki, o każdej porze dnia i nocy, nie martwiąc się o kolejki w centrach wellness i o czas, który trzeba poświęcić na dotarcie do nich. Popularność hydroterapii stale wzrasta, jest ona doskonałą alternatywą dla masażu klasycznego, gdyż woda sama w sobie posiada właściwości relaksujące, tak więc odprężenie całego ciała jest dzięki niej dużo łatwiejsze do osiągnięcia.

Dodatkowo w zależności od rodzaju wybranego hydromasażu, zastępujemy nim różne techniki używane przez profesjonalnych masażystów. Masaż powietrzny, zarówno ten klasyczny, jak i szampański (wodno-powietrzny) jest odpowiednikiem techniki głaskania z masażu klasycznego. Działa kojąco na całe ciało, poprawia działanie układu krążenia i wygląd skóry, redukuje obrzęki, a także rozluźnia mięśnie oraz w przypadku osób aktywnych likwiduje zakwasy. Masaż wodny zastępuje techniki rozcierania i ugniatania, doskonale nadaje się do refleksoterapii (masażu stóp), zmniejsza odczuwanie bólu poprzez stymulację układu nerwowego. Jak widać, hydroterapia działa holistycznie na cały nasz organizm, nie tylko odpręża, ale również leczy i poprawia nastrój.

dlaczego-masaz-wodny

Ruben Design