KONFIGURATOR SYSTEMÓW HYDROMASAŻY

Do Pobrania

NAGŁÓWEK KONFIGURATOR

UWAGI OGÓLNE DOTYCZĄCE KONFIGURACJI SYSTEMÓW HYDROMASAŻU;

•  MAXUS  I MAXUS CHAMPAGNE ZAWIERAJĄ  WSZYSTKIE MOŻLIWE  ELEMENTY SYSTEMOWE TAKIE JAK; POWERSTREEM, DOGRZEWACZ, AROMATERAPIA, DO KONFIGURACJI MOŻNA DODAWAĆ OPCJE WYPOSAŻENIA WANNY; WLEW PRZEZ PRZELEW, PRZEZ DYSZE, ZAGŁÓWKI, UCHWYTY, OBUDOWY.

• REXUS I REXUS CHAMPAGNE Z WANNAMI Z GRUPY PREMIUM PLUS ( WANNY DWUOSOBOWE ) ZAWIERAJĄ SYSTEM POWERSTREEM, NIE MA SENSU DODAWAĆ DO NICH POWTÓRNIE POWERSTREEM JAK I UKŁAD  TURBOWATER. MOŻNA DODAWAĆ WSZYSTKIE OPCJE WYPOSAŻENIA WANNY.

NAGŁÓWEK KONFIGURATOR 2

SCHEMATY MOŻLIWYCH ROZWIĄZAŃ PRZYŁĄCZA ZIMNEJ WODY DO AUTOMATYCZNEJ DEZYNFEKCJI.

Na przyłączu doprowadzającym zimną wodę do do armatury należy w łatwo dostępnym miejscu zainstalować trójnik zakończony zaworem kulowym. Do tego przyłącza wpinamy elektrozawór znajdujący się na wyposażeniu systemu hydromasażu. Na czas użytkowania kąpieli zawór kulowy jest otwarty. Zamykany na czas serwisowania. Woda do dezynfekcji pobierana jest automatycznie po każdej kąpieli w ilości około 20 litrów. KLIKNIJ>>

c – bateria nawannowa, e – bateria naścienna lub wolnostojąca, a – elektrozawór; element wyposażenia systemu hydromasażu, b – zawór kulowy za trójnikiem na przyłączu zimnej wody do baterii ( odcinający wodę w czasie serwisu)


OPIS SYSTEMÓW HYDROMASAŻU – KLIKNIJ BY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

2019 maxus mini kafelek max
2019 REXUS mini kafelek max
2019 NEOS mini kafelek max
2019 KENZO mini kafelek max
2019 AJAX mini kafelek max
2019 TITAN mini kafelek max

ZESTAWIENIE OPCJONALNEGO WYPOSAŻENIA – KLIKNIJ BY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

opcje zbiorówka biblioteka

•kliknij•


KONFIGURATOR NIE JEST OFERTĄ

 

Ruben Design