O Nas

Najważniejszym produktem firmy Ruben Design jest wanna z hydromasażem a ponadto RUBEN DESIGN zajmuje się projektowaniem i produkcją wyposażeni łazienek, salonów kąpielowych i salonów spa i wellness. Firma specjalizuje się w produkcji wanien z hydromasażem, wielofunkcyjnych kabinach parowych i masażowych – templach, systemach światłoterapii – chromoterapii DREAMTIME – SKY i innych rozwiązaniach związanych ze stylem życia.
Kadra zarządzającą stanowi grupa inżynierów, projektantów i marketingowców z wieloletnim doświadczeniem w branży, nieustannie poszukujących nowych rozwiązań dla większej satysfakcji i zdrowia odbiorców.

Wanny z systemami hydromasażu RUBEN DESIGN tworzone z pasją i wyobraźnią powstają w oparciu o podzespoły najlepszych europejskich producentów; austriackiej firmy Koller, niemieckiej Spatech, gwarantujących satysfakcję i przyjemność wieloletniego użytkowania. Stałe elementy hydromasażu takie jak rozdzielacze strumienia wody, dysze, gniazda dysz i przewody pochodzą również od czołowego producenta elementów hydromasażu, firmy Koller, są doskonałej jakości, tworzywo sztuczne nie degraduje się z upływem lat co gwarantuje szczelność i nie-awaryjność systemu hydromasażu.

Pomimo że głównym przedmiotem działalności firmy Ruben Design jest projektowanie i produkowanie  wanien z hydromasażem zwanych popularnie jacuzzi, projektujemy i wytwarzamy również zestawy do chromoterapii DREAMTIME – SKY, sauny parowe i natryski.  Produkty które wytwarzamy podobnie jak nasze systemu hydromasażu cechuje zarówno świetny nowoczesny wygląd i forma, jak i wysoki poziom użyteczności oraz zestaw bardzo dobrych rozwiązań technicznych. Wszystko to sprawia, że nasza firma jest znana i ceniona, a zadowoleni klienci są najlepszą reklamą naszej działalności. Staramy się być jak najbardziej elastyczni i dopasowywać swoje produkty do Państwa potrzeb, dzięki czemu, mimo że nasze wanny z hydromasażem posiadają swoje standardy – każdy model wanny można zaadaptować do indywidualnych życzeń klienta – a tak indywidualnie dostosowany hydromasaż będzie spełniał każde oczekiwania terapeutyczne i relaksacyjne. Ta cecha indywidualnego podejścia do każdego klienta wyróżnia firmę Ruben Design, na podstawie szkiców, analiz i rozmów jesteśmy w stanie wyjść poza standardy produkcyjne i dostosować tworzony hydromasaż do faktycznych potrzeb klienta. Jeśli chcą Państwo lepiej poznać nasze rozwiązania i asortyment, bądź mają jakieś pytania i wątpliwości – zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub wizyty we wrocławskiej siedzibie firmy. Prosimy pamiętać; wanna z hydromasażem jest produktem który doskonalimy już prawie przez 20 lat naszej działalności a wyprodukowane i dostarczone ponad 12 tys. systemów hydromasażu jest dowodem na nasz profesjonalizm.

Ruben Design