SANUS PER AQUAM – SPA – home spa – hydromasaż – hydroterapia Ruben Design w czasach współczesnych

Hydromasaż Ruben Design to możliwość skorzystania z dobroczynnego wpływu wody na organizm człowieka. Procedura ta znana od stuleci pod łacińską sentencją SANUS PER AQUAM  w czasach współczesnych objawiła się jako  SPA. Mamy więc hotele SPA, centra SPA, itp. miejsca publiczne w których można doświadczyć dobroczynnych kąpieli. A RUBEN DESIGN oferuje taką możliwość w zaciszu domowym, w intymności i osobistej nie zakłócanej niczym przestrzeni. Doskonałe pod względem technicznym systemy hydromasażu Ruben Design, dopracowywane do poziomu mistrzostwa przez 18 lat wytężonej i twórczej pracy zapewniają wieloletnią radość z ich korzystania. Oparte o podzespoły najlepszych europejskich producentów (Koller, Spatech), zamknięte w nowoczesnym i ergonomicznym wzornictwie są też pięknym elementem wyposażenia wnętrza salonu kąpielowego. A sama hydroterapia poprawi samopoczucie, pobudzi i doda energii, zachowa dobrą formę fizyczną, psychiczna, urodę  i młodość. Wpływa korzystnie na skórę, układ mięśniowy, kostny, usuwa zmęczenie i odpręża. Masaż wodny łagodzi też bóle stawów, głowy, rozluźnia napięcie mięśniowe. Poznali się na oddziaływaniu wody starożytni Rzymianie budując termy nawet w swoich obozach wojskowych. Korzystajmy i my.

To co  dostępne  w sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych i centrach odnowy biologicznej jest teraz w zasięgu codziennego użytkowania. A to co najważniejsze w tych zabiegach – higiena ( z którą jak wiadomo może być różnie w miejscach publicznych) jest absolutnie zabezpieczona w systemach hydromasażu Ruben Design poprzez układ AUTOMATYCZNEJ DEZYNFEKCJI i automatycznego osuszania/ozonowania. Dezynfekcja służy do utrzymania absolutnej czystości w systemie wodnym a osuszanie spełnia podobna rolę w systemie powietrznym

Z masażu wodno-powietrznego –  hydroterapii mogą korzystać wszystkie grupy wiekowe, osoby starsze, dzieci a nawet kobiety w ciąży. Docenią go ci, którzy przez wiele godzin dziennie pracują siedząc. Poprawi im krążenie i wzmocni kręgosłup. Wodny masaż złagodzi bóle stawów i  rwę kulszową. U zestresowanych zmniejszy poprawi nastrój i zapewni spokojny  sen.

Rodzaje hydroterapii:

•wodna – masowanie ciała strumieniami wody,  wzmocnionymi poprzez specjalny układ stworzony przez Ruben Design – POWERSTREEM który działa w oparciu o dodatkową dmuchawę powietrzną włączoną w system wodny, dającą potężny efekt TURBO

•powietrzna klasyczna; małe i średnie bąble powietrza opukujące tkanki, napowietrzające i oczyszczające skórę

•szampańska – miliony drobniutkich bąbelków powietrza masujących ciało,  dotleniających organy wewnętrzne, usuwających złogi i redukujących tym samym cellulit. Doskonale odpręża też kręgosłup.

Ruben Design